Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 46 562 200

Tehetségtámogató oktatókat díjazott a Miskolci Szakképzési Centrum

Tehetségtámogató oktatókat díjazott a Miskolci Szakképzési Centrum

2020. július 2-án, csütörtök délelőtt került sor a Miskolci Szakképzési Centrum tehetséges diákokat támogató pedagógusait elismerő díjak átadására.

A Tehetséggondozó díjat a centrum hagyományteremtő céllal hozta létre azon pedagógusainak elismerésére, akik mindennapi munkájuk mellett időt, energiát és tudást nem sajnálva felkarolják, támogatják, valamint helyi és országos versenyekre készítik fel az iskolájukban tanuló tehetséges diákokat. Ezen tevékenységek és eredmények alapján bronz, ezüst és aranyfokozatú tehetséggondozó díjakat ítélt oda az iskolák tanárainak a Miskolci Szakképzési Centrum, amely anyagi elismeréssel is párosul. A Miskolci Szakképzési Centrum 57 pedagógusa kapott a mai napon kitüntetést, elismerésül az elmúlt egy évben végzett tehetségtámogató munkájukért.

A díjazottak névsora:

 

 

Iskola

Kitüntetett pedagógus

Kitüntetés

1

Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Technikum

Mátyás János

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

2

Molnár Gábor

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

3

Miskolci SZC Baross Gábor Üzleti és Közlekedési Technikum

Kis Viktor

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

4

Holobrádi Tiborné

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

5

Fuhrmann Géza

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

6

Kenéz Csilla Zsuzsanna

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

7

Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Technikum

Dicsuk Ivett Viktória

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

8

Diószegi Sándorné

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

9

Erdélyiné Rusz Annamária

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

10

Hokné Zahorecz Dóra Borbála

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

11

Keresztessyné Szabó Zsuzsanna

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

12

Pekárné Palásti Ildikó

Bronz fokozatú Tehetséggondozó

13

Sidlovicsné Papp Ildikó

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

14

Tóth Géza

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

15

Varju Terézia

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

16

Vaszily-Tóth Erzsébet

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

17

Vitányi Szimonetta

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

18

Vörösné Ruzsinszky Enikő

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

19

Zinger Béla

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

20

Zsókáné Szkibó Zita

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

21

Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum

Czétényi Gábor

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

22

Kissné Kárpáti Erika

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

23

Kovács Csaba

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

24

Leskó János

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

25

Mahalek János

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

26

Szarka Tibor

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

27

Velenyák János

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

28

Miskolci SZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola

Pelsőcziné Kovács Tímea

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

29

Kovács Mónika

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

30

Tompa Mihály

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

31

Tóth Gábor

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

32

Szabó László

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

33

Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum

Deák Csaba

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

34

Németh Bence

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

35

Kasza László Róbert

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

36

Baghyné Urbán Ilona

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

37

Prillné Csordás Csilla

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

38

Miskolci SZC Martin János Szakközépiskolája, Szakiskolája és Készségfejlesztő Iskolája

 Hollóné Kalász Mónika Magdolna

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

39

Németh Istvánné

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

40

Takács Veronika

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

41

Miskolci SZC Mezőcsáti Gimnázium és Szakképző Iskola

Bordás Magdolna

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

42

Szarkáné Dusicza Andrea

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

43

Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Technikum

Gallik Gáborné

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

44

Rigó Attiláné

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

45

Nemesné Jóvér Mária

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

46

Dr. Tóthné Hegyi Valéria

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

47

Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Kocsányné Guba Anna Zsuzsanna

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

48

Zelei Erika

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

49


Zombor Gyula

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

50

Dr. Megyeriné Kovács Anikó

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

51

Tolnainé Bogdánffy Ildikó

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

52

Budai Ferenc

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

53

Bizik Péter

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

54

Bekő Zsuzsánna

Ezüstfokozatú Tehetséggondozó

55

Szigeti Tünde

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

56

Kovács Imre

Bronzfokozatú Tehetséggondozó

57

Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola

Kissné Szigetvári Barbara

Aranyfokozatú Tehetséggondozó

A díjazott pedagógusoknak ezúton is szívből gratulálunk!